Náš tým

Hanka Uhlíková
Hanka Uhlíková
Osobní trenérka, lektorka kondičních tréninků, SM systému, žen po porodu

hanka@zijemevpohybu.cz
775 014 435

Denisa Dohányosová
Denisa Dohányosová
Lektorka cvičení pro děti s maminkami, relaxačních cvičení a seminářů osobního rozvoje, certifikovaná koučka a také sportovní masérka

dohanyos@gmail.com
739 881 599

Iveta Zonygová
Iveta Zonygová
Lektorka Pilates, SM systému, Čchi-kung, cvičení pro seniory a zdravotního cvičení s 20tiletou zkušeností

zonygova@volny.cz
737 242 327

Mgr. Denisa Dohányosová, DiS.

Denisa vede cvičení pro děti s maminkami, relaxační cvičení a semináře osobního rozvoje. Je certifikovaná koučka a také sportovní masérka.

Má dvacetileté zkušenosti s lektorováním pro děti, mládež i dospělé. Psala a lektorovala autorské kurzy, přednášela, připravovala volnočasové i vzdělávací programy pro děti, mládež i dospělé, vedla tréninky.

Miluje tanec a celý život aktivně sportuje. Jezdí na koni a na snowboardu, každodenně cvičí jógu, před narozením dětí se intenzivně věnovala šermu. V kendó reprezentovala Českou republiku na mezinárodních závodech a mistrovství Evropy. Jejím největším sportovním úspěchem je titul mistryně ČR z roku 2011.

Zabývá se celkovou harmonizací člověka na úrovni fyzické, psychické, sociální i spirituální. Fascinuje ji psychosomatika, neurolingvistické programování a léčení prostřednictvím vlastní mysli. Pracuje s jemnými energiemi.

Více o Denise najdete na jejím webu denisadohanyosova.cz

Ing. Hanka Uhlíková

Hanka se specializuje se na kondiční trénink, cvičení v těhotenství a po porodu, spirální stabilizaci páteře (SM systém) a držení těla. Hanka je sportovec tělem i duší a těžko si dokáže představit jeden den bez sportu či alespoň nějakého aktivního pohybu. Má dlouholeté zkušenosti s vytrvalostními sporty (cyklistikou, adventure race, maratony), míčovými sporty (tenis, volejbal) a posilováním.

Hanka je maminkou tří malých kluků a právě těhotenství ji donutilo se zamyslet, jak cvičit, aby tělu neubližovala, ale naopak mu cvičením pomohla být silné a zdravé. Takže se místo finančních analýz a práce v kanceláři pustila před čtyřmi lety do studia fitness, anatomie, výživy a věcí s tím souvisejících.

Hanka obdivuje lidské tělo a myslí si, že je škoda, že mu často nerozumíme dostatečně. Cvikům, které používá se snaží detailně porozumět, aby mohla lidem opravdu pomoci. Ráda čte odbornou literaturu a zkoumá lidské tělo jako komplex, je to pro ni nekonečné fascinující téma. 

Za fotku děkuji moc fotografce Katce Sýkorce z Řevnic - http://fotkass.cz/.

Moje filozofie

Jsem přesvědčena, že péče o vlastní tělo je nejlepší prevencí zranění a předpokladem dlouholetého aktivního života. Správné cvičení pro dlouholeté zdraví je komplikovanější než si jít večer po práci zaběhat nebo zahrát tenis (i když oblíbené sportovní aktivity jsou potřeba pro radost se života!). Každé tělo je individuální a cvičební plán je tomu třeba přizpůsobit.

Ráda pomáhám zejména maminkám být zdravé, silné, pohyblivé a plné energie, neboť šťastná máma je základem spokojené rodiny. 

Moje motto zní: Každý den je příležitostí zažít něco pěkného a učit se nové věci.

Vzdělání v oboru

 • Jóga postura a základní jógové pozice zdravě (Lenka Vokřínková, Mgr. Daniel Müller, leden 2019)
 • SM systém 3B Dolní končetina (školitel Mgr. Martin Morávek, prosinec 2018)
 • SM systém opakování cviků (MUDr. Alena Böhmerová, říjen 2018)
 • SM systém 2A Bederní páteř (školitel Mgr. Martin Morávek, listopad 2017)
 • SM systém 2B Krční a hrudní páteř (školitel Mgr. Martin Morávek, listopad 2017)
 • Pánevní dno (IQ pohyb akademie, školitel Mgr. Daniel Müller, říjen 2017)
 • Těhotné a po porodu (IQ pohyb akademie, školitel Mgr. Daniel Müller, říjen 2017)
 • Cvičení s kojenci a batolaty (fitMAMI, říjen 2017)
 • SM systém 5A Skolióza - Léčba skoliózy metodou spirální stabilizace páteře (školitel Mgr. Věra Havránková, říjen 2017)
 • SM systém 7A Sport - využítí spirální stabilizace páteře ve sportu, kompenzace sportovního přetížení (školitel Mgr. Martin Morávek, říjen 2017)
 • SM systém 6 A+B+C Vertebroviscerální vztahy - vztah pohybového aparátu a onemocnění vnitřních orgánů (školitel MUDr. Richard Smíšek, říjen 2017)
 • SM systém 1A-1D (Metoda SPS - stabilizace a mobilizace páteře) - principy metody spirální stabilizace páteře, základní cviky, základní masážní a manuální techniky, příčiny vedoucí k přetížení páteře, prevence, regenerace, kondice (Centrum zdravých zad, školitel Bc. Martin Trávník, červenec 2017)
 • Držení těla - axiální systém, pletenec horní a dolní končetiny (IQ pohyb akademie, školitel Mgr. Daniel Müller, červen 2017)
 • Postnatal Fitness Specialist Academy (JMG Fitness Consulting, únor 2017)
 • Instruktor fitness - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT (Fitness akademie Ronnie.cz, listopad 2016)

   

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

Hana Uhlíková

Telefon

+420 775 014 435

E-mail

hanka@zijemevpohybu.cz