Osobní trénink s Hankou

Pokud se chcete dostat zdravě do formy, zhubnout pár kil, zlepšit pohyblivost, výdrž nebo jen mít jistotu, že cvičíte správně, vytvořím vám na základě vstupního pohovoru a diagnostiky individuální tréninkový plán, který pak budeme společně naplňovat a přizpůsobovat momentální situaci. Osobní trénink je zkrátka nejlepším řešením, když přesně nevíte jak cvičit, co cvičit, nechcete cvičit sami a chcete dosáhnout rychle vytoužených výsledků.  

Pokud máte problémy se zády nebo jim chcete předejít, naučím vás cvičit SM systém, cvičení pro stabilitu a mobilitu zejména páteře, ale i celého těla. SM systém je vhodný pro každého bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti.

Specializuji se také na cvičení s těhotnými ženami a ženami po porodu, kterým ráda pomáhám dostat se bezpečně do formy a mít sílu na náročný život s dětmi. Sama mám tři malé děti, takže chápu, čím ženské tělo v tomto období prochází. Správným cvičením lze vše zvládnout snadněji a předejít zdravotním problémům v budoucnu. 

Pro ty, kteří nemají čas navštěvovat pravidelně lekce ani osobní trénink nebo chtějí cvičit doma, je mým doporučeným řešením tvorba osobního tréninkového plánu v pdf. Na základě pohovoru a diagnostiky vám sestavím tréninkový plán na zhruba 4 týdny (rozcvička, posilování, strečink). Všechny cviky vám vysvětlím a naučím, následně pošlu plán s popisy cviků a fotkami v pdf a vy podle něj cvičíte doma. Po 4 týdnech se uvidíme, zkontrolujeme provedení cviků a plán upravíme podle potřeby na další měsíc. Tato varianta je vhodná zejména pro zlepšení kondice nebo hubnutí. Nedoporučuji, pokud chcete zlepšit držení těla, uzavřít rozestup břišních svalů nebo se zbavit bolesti v zádech. V těchto případech je lepší, když budeme cvičit společně alespoň jednou týdně, abych vás mohla korigovat.

Cena:

  • 700 Kč za hodinovou lekci osobního tréninku
  • 600 Kč za hodinovou lekci při koupi balíčku 5 lekcí za 3000 Kč
  • 1000 Kč tréninkový plán v pdf na měsíc s 1 lekcí osobního tréninku

Semiprivátní trénink

Chcete cvičit s kamarády, nemůžete najít vhodnou skupinovou lekci nebo se Vám zdá osobní trénink příliš drahý? Zkuste tento druh tréninku. Vytvořím Vám lekce podle vašich požadavků a potřeb, budu se Vám více věnovat než při skupinové lekci. Náklady si rozdělíte mezi sebou. Maximálně přijímám 4 osoby na lekci.

Cena:

  • 700 Kč za hodinovou lekci osobního tréninku
  • 600 Kč za hodinovou lekci při koupi balíčku 5 lekcí za 3000 Kč

V případě jakýchkoli dotazů nebo zájmu o individuální trénink mě kontaktujte

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

Hana Uhlíková

Telefon

+420 775 014 435

E-mail

hanka@zijemevpohybu.cz